Про комплекс

Для того, щоб Ви отримували задоволення від проживання в Bartolomeo Resort Town, і відчували гордість за свій будинок, ми продумали все до дрібниць. Як Ви знаєте дорожчу і ексклюзивну річ від більш простих відрізняє опрацювання деталей і дрібниць.

 

Bartolomeo Resort Town — це затишний і тихий світ всередині величезного міста. Тут є все необхідне для життя: кафе, ресторани, чудовий SPA, салони краси, аптеки, медичні центри, фітнес-центри і стоматології.

Для власників апартаментів обладнаний просторий підземний паркінг, а для гостей передбачена гостьова парковка.

 

Обираючи життя Bartolomeo Resort Town, ви вибираєте атмосферу комфортного заміського життя у центрі Дніпра.

Пориньте в атмосферу унікального місця в Дніпрі з власним парком, яхт-клубом, пляжем і басейном. Тут є все, щоб ви могли відчути новий рівень життя серед природи.

У розпорядженні власників апартаментів просторі алеї, місця для занять спортом, велосипедні доріжки, дитячі майданчики. Варто зайти на територію - ви потрапляєте у власний парк гармонії.

 

Bartolomeo Resort Town поєднує в собі еклектику надсучасного мегаполісу і умиротворення природного середовища.

Наша служба комфорту, яка обслуговує всі будівлі комплексу, оперативно вирішує будь-які питання, що стосуються проживання в Bartolomeo Resort Town, а садівники і двірники перетворюють навколишній ландшафт у предмет захоплення гостей. 
НАДІЙНИЙ ЗАБУДОВНИК НАДІЙНИЙ ЗАБУДОВНИК

Компанії, яким довіряють! Корпорація “ LOGOS ” – успішна багатопрофільна корпорація, за 20-річний період діяльності реалізовано безліч інвестиційних проектів. Будівельна компанія “ БУДІВЕЛЬНИК-П” – компанія повного циклу, лідер будівельної галузі України.

ВЕЛИКА ІНФРАСТРУКТУРА ВЕЛИКА ІНФРАСТРУКТУРА

Bartolomeo Resort Town з'єднав усе необхідне для комфортного життя у центрі Дніпра.Паркова зона, підземний паркінг, пляж, яхт-клуб, басейн, спа-центр, спорт-комплекс, готель, бутіки, ресторани, кафе, продуктовий супермаркет преміум класу, конференц-зали - у кроковій доступності.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Усі апартаменти пропонуються до продажу без внутрішніх перегородок. Це дає можливість зонувати простір за власним смаком.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ

Будівництво комплексу ведеться із застосуванням сучасних технологій. Дотримані всі вимоги до загальнобудівельних і спеціальних будівельно-монтажних робіт, якістю будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і порядок здійснення контролю робіт.

ЧУДОВИЙ ВИД ЧУДОВИЙ ВИД

Завдяки розташуванню комплексу з вікон апартаментів відкриваються захоплюючі панорами. Ви можете в повній мірі відпочити і насолодитися величчю Дніпра, побачити красу заходу і відчути чистоту повітря. Зелені масиви, паркові та ландшафтні зони будуть радувати цілий рік.

 

КРАСИВО І СУЧАСНО КРАСИВО І СУЧАСНО

Створюючи Bartolomeo Resort Town, ми прагнемо досягти досконалості в кожній деталі. Сучасна архітектура чудово поєднує в собі естетику з екологічним підходом. Розкішний комплекс з просторими апартаментами, добре розвинена інфраструктура, паркова зони, чудовий ландшафт і річка Дніпро – все для вашого комфортного життя.