Про девелопера

коли подобається

жити

Дизайн концептуально розроблений іспанським архітектором Рікардо Боффілом. Конфігурація будинків забезпечує розкішну панораму у 85% усіх апартаментів. А простора територія в 7,5 гектар дає можливість облаштувати мальовничу паркову зону, безпосередній вихід до річки, зони відпочинку для дорослих та дитячі ігрові майданчики.

сучасний класичний стиль,
ЩО підкреслює статус майбутніх власників апартаментів

  
Для шанувальників затишної атмосфери створений особливий формат житла. Зручні апартаменти з оглядовими терасами в триповерховій будівлі, обмежена кількість гідних сусідів, комфортне проживання, бездоганна служба сервісу. Для шанувальників високих поверхів, вітражного скління, панорамних видів – апартаменти у висотних будівлях. Понад 85% апартаментів мають видові показники. На верхніх поверхах розташувалися пентхауси з відкритими просторими терасами. Ви станете власником не тільки комфортних апартаментів, а й шикарного вигляду на водну гладь річки Дніпро, паркову зону та міські пейзажі.

  
Будівництво комплексу ведеться зі застосуванням сучасних інженерних технологій. Особливу увагу приділено якості використовуваних матеріалів, міцності конструктиву та рівнем виконання робіт. 1500 паль забезпечать необхідний запас міцності всієї конструкції, а фундаментна плита загальною товщиною 1,4 м поєднує воєдино всі палі і гарантує надміцність і стабільність усіх будівель у Bartolomeo Resort Town.

  

наші забудовники

“ LOGOS ”

САЙТ: logos-corp.com

Успішна багатопрофільна корпорація. Одне з пріоритетних напрямків – девелопмент. За 20-річний період діяльності корпорації реалізовано безліч інвестиційних будівельних проектів. Ключову роль відіграє бездоганна ділова репутація корпорації LOGOS, а високопрофесійна команда і позитивний досвід роботи у рамках різних комерційних проектів гарантує 100% успіх.

“ БУДІВЕЛЬНИК-П”

Сайт: stroitel-p.com.ua

Будівельна компанія повного циклу, лідер будівельної галузі України, флагман первинного ринку нерухомості м. Дніпра. За 22 роки роботи компанією побудовано та введено в експлуатацію понад 300 об'єктів житлової та комерційної нерухомості. Діяльність компанії передбачає не тільки розробку проекту та будівництво, а й подальшу експлуатацію побудованих об'єктів, забезпечення сервісу для власників апартаментів і приміщень.

 

ТОВ «Рівер Таун Девелопмент» - девелопер проекту «Bartolomeo Resort Town» 

Юр. адреса: 49000, м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, буд. 249
Код ЄДРПОУ 40242736