Інфраструктура

ВСЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ — ПОРУЧ.

АПАРТАМЕНТИ

85% апартаментів мають чудовий вид на величний Дніпро і його природні ландшафти. Ми хочемо, щоб ця краса приносила Вам задоволення і заспокоєння. Сонячний ранок або прекрасний захід створять затишок у Вас вдома.

 

Ключова особливість планувань – панорамні вікна, що дають багато природного світла, повітря і свободи.

Завдяки сучасним технологіям логічне зонування апартаментів може бути модифіковано під самий вишуканий дизайн.

 

У Місті-курорті Bartolomeo Resort Town навіть лобі стає клубом за інтересами. Цей центр тяжіння розташовує до приємних зустрічей з друзями та діловими партнерами.

ГОТЕЛЬ ДЛЯ ВАШОЇ

ЗРУЧНОСТІ

Затишок та комфорт – це невід'ємна частина нашого готелю. Чудовий номерний фонд, європейський сервіс, особлива увага до кожного гостя забезпечить високоякісний відпочинок найвибагливішого гостя.

РЕСТОРАН ДЛЯ ВАШОГО

КОМФОРТУ

«BRAZZUKA» – це стильний і демократичний формат, який поєднує сучасний бар та гастрономічний паб. Тут завжди можна знайти смачні мясні страви за чесною ціною, цікаві локальні напої та хорошу музичну програму. Все це – у красивому місці на березі річки Дніпро.

 

«BARTOFISH» - атмосфера морської подорожі першим класом.У затишному залі, побудованому в корабельному стилі, можна покуштувати страви авторської кухні, а так само замовити рибу зі всіх океанів світу. До послуг гостей велика крижана вітрина з асортиментом морепродуктів, акваріум з лобстерами та устрицями. Шеф-кухар із задоволенням порекомендує спосіб приготування, допоможе визначитися з вибором страв.

БАСЕЙН ДЛЯ ЯКІСНОГО

ВІДПОЧИНКУ

Чудовий простір відкритого басейну зі зручними шезлонгами надає особливу курортну безтурботність, що розташовує до відпочинку і розваг. Кришталево чиста вода, вид на парк і загальний настрій релаксу дозволить Вам насолодитися та отримати максимальне розслаблення і задоволення.

ПАРКОВА ЗОНА

ДЛЯ ГАРМОНІЇ З ПРИРОДОЮ

Сучасний мегаполіс необхідно розглядати як єдиний організм, в якому співіснують різні екосистеми. Пам'ятаючи про місця, необхідні для спілкування людини з природою, ми створили паркову зону, де люди можуть проводити вільний час, ближче пізнати один одного в безпечній обстановці, відпочивати від міської суєти і просто насолоджуватися природою. Також вони сприяють згуртуванню міського населення та підвищення якості його життя.

ПРИВАТНИЙ

ДИТЯЧИЙ САДОК

Приватний дитячий садок — це додаткова можливість дати своїй дитині різнобічний розвиток (інтелектуальне, емоційне, психологічне, фізичне). Це садок повного дня, заняття якого побудовані відповідно до стандартів дошкільної освіти та авторських методик раннього розвитку.

СПА-ЦЕНТР ДЛЯ ТІЛА

І ДУШІ

Споконвіку люди знали, що спа-процедури корисні для здоров'я. Якщо Ви хочете по-справжньому відволіктися від щоденної рутини і насолодитися відпочинком, розслабитися на благо краси і здоров'я, Вам просто необхідно залишити час у своєму графіку для відвідування чудового СПА-комплексу Bartolomeo Resort Town.

ЯХТ-КЛУБ БІЛЯ ВАШОГО

БУДИНКУ

Якщо ви любите водну стихію і ведете активний спосіб життя – яхт-клуб чекає вас! Ми захистимо вас від будь-якої негоди та допоможемо провести час з користю для душі.

ПЛЯЖ З ПРЕКРАСНИМ

ВИДОМ НА ДНІПРО

White Beach – це білосніжний пляж формату club&lounge, який знаходиться в самому серці Дніпра. 60 метрів білосніжного піску та чудовий вид на узберіжжя, освіжаючі коктейлі та авторська кухня, вечірки під відкритим небом до ранку, спекотне сонце і приємна компанія, незабутня атмосфера курорту в центрі міста. Пориньте в атмосферу кращого пляжу Дніпра.