BEST INTERIOR

Дизайн однокімнатних квартир завантажити

Дизайн двокімнатних апартаментів завантажити

Дизайн трикімнатних апартаментів завантажити

Дизайн пентхауса завантажити

Відкритий міжнародний конкурс дизайну

BEST INTERIOR BARTOLOMEO RESORT TOWN.

27 жовтня 2017р – 19 квітня 2018р

 

Конкурс на визначення кращого інтер'єру загальних зон (вхідна група, хол, лобі, коридори та сходові марші) та апартаментів квартирного типу (однокімнатних, двокімнатних трикімнатних, пентхаус) у спортивному комплексі по вул. Набережна Перемоги в районі будинку № 9-б у м. Дніпро.

 

Вітаємо переможців в заявлених номінаціях:

Інтер'єри загальних зон, включаючи вхідну групу, хол, лобі, коридори та сходові марші - Лисенко Богодар,  Лаєвський Тимофій

Інтер'єр апартаментів квартирного типу (однокімнатні) - Спицька Тетяна

Інтер'єр апартаментів квартирного типу (двокімнатні) - Максимкина Юлія, Вандюк Катерина

Інтер'єр апартаментів квартирного типу (трикімнатні) - Мануйлов Дмитро

Інтер'єр апартаментів квартирного типу (пентхаус) - Остапенко Олександр

Приз глядацьких симпатій - HouseForm Design Studio

 

Організатор конкурсу: Товариство з обмеженою відповідальністю «РІВЕР ТАУН ДЕВЕЛОПМЕНТ» за участю Українського офіційного представництва PORCELANOSA Grupo у Дніпрі (ТОВ «Європа Дніпро»).

Партнер конкурсу: Ligne roset

 

Спицька Тетяна

Невеликі по площі апартаменти для молодої сім'ї з динамічним способом життя втілює найактуальніші тенденції сучасного дизайну.

Лаконізм інтер'єру поєднується з теплотою стильових рішень в обробці та грамотним розподілом простору. Апартаменти відповідають самим суворим вимогам сучасної молоді - гармонійна краса деталей, без надмірностей, наповненість простору повітрям і максимальна функціональність всіх приміщень.

Спицька Тетяна

Елегантний шик

Трикімнатні апартаменти в сучасному стилі для сім'ї з дитиною-підлітком. Шик і респектабельність без недоладності і кітчу. Стримана класика, втілена в сучасних матеріалах, з елементами шляхетної розкоші.

Тетяна Кожем'як

Одна з ключових завдань проекту – організація зв'язку інтер'єру і зовнішнього середовища.

Вільне планування дозволяє насолодитися панорамою Дніпра практично з будь-якої точки апартаментів.

Застосування природних текстур і фактур дерева, каменю і металу створює гармонійний простір, а контрастні колірні поєднання привносять енергію і якийсь драматизм. Ефективне використання потенціалу апартаментів забезпечує функціональність і мобільність інтер'єру, а різноманітні сценарії освітлення дозволяють створити бажану атмосферу.

 

Сунцов Сергій

Двокімнатні апартаменти. Переважання темних кольорів із вкрапленнями пастельних відтінків підсилюють елегантну розкіш. Поєднання натурального каменю і глянцевих поверхонь привносить шик в обстановку. Простір студії надає зручне розташування кухні і розділення різних зон.

Сунцов Сергій

Хол. Контрастні колір і природний малюнок натурального каменю створюють атмосферу.

Сунцов Сергій

Однокімнатні апартаменти в сучасному стилі з елементами еко. Затишні і зручні одночасно. Використано натуральне дерево в теплих тонах з акцентами на зелені. І підкреслені легкими металевими конструкціями. 

KAKADU-STUDIO

Концептуальна назва проекту: «Єдність і Боротьба Протилежностей»

Проект створювався для гіпотетичної молодої сімейної пари, яка цінує комфорт, зручність і ергономіку простору, а також для тих, кому не чужі сучасні тенденції в дизайні інтер'єру. При розробці планувального рішення переслідувалася ідея створення комфортного і гармонійного простору, в якому б була продумана не тільки естетична, але й практична сторона життя.

Журавель Юлія

В основі планувального рішення простору апартаментів лежить S-подібна перегородка, що відокремлює ванну кімнату від інших приміщень.

Концепція дизайнерського рішення полягає в плавному перетіканні одного приміщення в інше і плавній інсталяції.

Остапенко Олександр

Із вікон відкривається унікальний вид на річку та усе в інтер'єрі підпорядковане цього виду. Завдяки ретельному опрацюванню і створенню максимально зручному і функціональнму плануванню, з усіх кімнат у будь-який час доби можна милуватися чудовими 
видами.

Інтер'єр приміщення відображає новітні тенденції інтер'єрного дизайну. Стильний, легкий, з великою кількістю «повітря» інтер'єр в стилі «неокласика» максимально гармонує і перегукується з архітектурою всього комплексу і в поєднанні з 
максимально зручним плануванням робить цей простір дійсно прекрасним для комфортного життя.

Ілляшенко Поліна

Основна концепція — плавний перехід із одного простору в інший. Площа апартаментів була розділена на 4 простори: кухня-вітальня, спальня, санвузол та гардеробна. Два основних простору ділить скляна перегородка в чорному металевому профілі, яка зонує простір. Передпокій відокремлений від кухні-вітальні легким стелажем, який візуально розділяє простір.

Основна гама інтер'єру – темно-сірі, шоколадні тони. Яскравим акцентом виступає сіро-біла стіна, що розділяє загальну площу апартаментів на дві частини. Дизайн інтер'єру квартир виконаний в сучасному стилі з використанням сучасних матеріалів.

 

Ілляшенко Поліна

Основна ідея полягала в тому, щоб стерти грань між екстер'єром та інтер'єром, гармонійно пов'язати сучасний інтер'єр із природними елементами.Так, на стінах з'являється зграя птахів, яка начебто прагне піднятися вгору до небесного куполу з хмарами.  
В інтер'єрі переважає тепла світла колірна гамма з додаванням чорного. Яскравими акцентами є смарагдового кольору крісла. Увесь інтер'єр побудований на поєднанні дерева, металу і каменю. 

HouseForm Design Studio

У даному проекті ми гармонійно і функціонально зонували приміщення, що дозволило уникнути вузьких, невикористовуваних коридорів та глухих зон.

Натуральні матеріали, використані в розробці дизайну цих апартаментів, гармонійно поєднуються між собою та створюють синергію природи, архітектурних і композиційних рішень, де людина може усамітнитися від суєти великого міста, забути про робочі проблеми і наповнитися енергією для нових досягнень.

Максимкина Юлія, Катерина Вандюк

Нашою метою було створення комфортного простору, наповненого легкістю і світлом. В інтер'єрі переважають чистий пряма геометрія, світлі тони, використані кольорові акценти натуральних відтінків. Основним кольорів в інтер'єрі є білий, його доповнює бетонна оздоблення стін з виразною текстурою у поєднанні з дерев'яними поверхнями підлоги і теплою підсвічуванням.

PSTUDIO

 Апартаменти «МОРСЬКИЙ БРИЗ»

Апартаменти  створювалися для динамічних, ділових людей, які віддають перевагу комфорту, прямі і лаконічні форми, з елементами  стриманої розкоші .  

Стандарт Дніпро

Сучасний інтер'єр з елементами скандинавського стилю, який дозволяє підтримати початкову архітектури комплексу. Нордичні ноти інтер'єру підкреслюють легкість і чистоту, що відкривається в панорамних вікнах будівлі, і з висоти хмар зачаровує видом на річку і місто. Простота колірної схеми і гармонія оздоблювальних матеріалів дозволила зберегти всю естетичну цілісність композиції, гармонійно об'єднуючи сучасні акценти екстер'єру комплексу із дизайном пентхауса.

Анфілада

Інтер'єри виконані у сучасному стилі.

Основною метою було створити спільний простір для відпочинку, зони приготування і прийому їжі. Головною ідеєю було об'єднати кухню з вітальнею та їдальнею. Вдалося створити великий, світлий, а головне функціональний простір.

Ігор Білий

Дотримуючись принципів мінімалістичного інтер'єру, рішення було кухонну зону зробити закритою і цілісною. Для тактильності пропонуються шкіряні фасади кухні. Саме обладнання повністю закрито. Бетонна колона біля входу виконує роль так званого зонування, а її брутальна поверхня і стеля контрастують з чорно-білої фарбуванням стін, підсвічених вбудованим лінійним й точковим світлом і трекової системи, що проходять по центру стелі. Також в окремих місцях, акцентуючи увагу і облагчая спирання на підлогу конструкції, застосовується периметральне внутрипольне підсвічування. Акцентно спрямоване світло переважає в їдальні та зоні відпочинку.

Open space примушує прочитувати інтер'єр з різних видових точок, змушуючи господарів сприймати по різному об'ємно-просторову композицію.

Савран Марина

У сучасному ритмі життя нам необхідно місце для відновлення сил. Цим місцем може стати Ваші апартаменти. Основним вектором розвитку інтер'єру стала ідея поєднання правильних ліній, чітких прямокутних форм і складних матеріалів. Контрастні поєднання кольорів основа даного інтер'єру.

Елементи з міді і глибокий чорний створюють особливу атмосферу. Темні, глибокі відтінки в обробці стін чудово поєднуються зі світлим підлоговим покриттям. Рослини є невід'ємною частиною нашого життя. Монотонність чорного і сірого кольору в обробці розбавили фіто-панелі, ставши яскравим акцентом даного інтер'єру.

 

Лисенко Богодар, Лаєвський Тимофій

Основним питанням вирішення архітектурно планувального завдання для нас було запроектувати простір, який за своєю функцією несе максимальне естетичне і практичне навантаження у відповідності статусу конкурсу.

Тришин Артем

Загальний інтер'єр резиденції вийшов трохи еклектичний, поєднавши в собі елементи модернізму й мінімалізму.

Перший поверх включає в себе кухню з вітальні відкритого планування, ванну, комору, а також спальню з гардеробом.

На другому рівні розмістилися дві спальні, дитяча, невелика гардеробна, ванні кімнати і кінотеатр. Обидва рівня апартаментів мають свої тераси.

В житловому просторі домінує поєднання білого, сірого і чорного кольорів, які розбавляють деталі з каменю, золота і бронзи, додаючи інтер'єру індивідуального стилю.

Золота люстра складної форми стала ключовою деталлю обідньої зони, додавши акцент помітності в мінімалістичний інтер'єр пентхауса.

Великі вікна дозволяють сонячному світлу вдосталь проникати у середину резиденції, роблячи її ще більш затишною.

Мануйлов Дмитро

Інтер'єр у стилі мінімалізм, який пом'якшується натуральними матеріалами. Дерево на підлозі і дерево на стелі задає теплу, спокійну і затишну атмосферу. Апартаменти площею 43 м2 мають великий диван, великий стіл, зручну кухню. Простір спальні з двомісним ліжком відокремлене шторами, не стіною. Формується єдиний простір без поділу на маленькі кімнати. Є багато місця для зберігання, санвузол поділений на дві комфортні зони.

 

Мануйлов Дмитро

Інтер'єр в стилі мінімалізм, який пом'якшується натуральними матеріалами. Дерево на підлозі і дерево на стелі зачеплений теплу, спокійну і затишну атмосферу. Апартаменти площею 43 м2 своєму розпорядженні великим диваном, великим столом, зручною кухнею. Простір спальні з двомісним ліжком відокремлене шторами, не стіною. Формується єдиний простір без поділу на маленькі кімнати. Є багато місця для зберігання, сан. сайт поділений на дві комфортні зони. 

Мануйлов Дмитро

Сучасний інтер'єр для сучасної пари. Все об'єднано в єдиному просторі. Природні матеріали, природні кольори, простір та функціональність гармонійно поєднуються і створюють свободу і безтурботність. Дерев'яні підлоги, меблі з шпону, штукатурка, натуральні килими формують атмосферу заміського старого будинку. Великі вікна відкривають чудовий вид на річку Дніпро, заливають кімнати сонцем і задають відчуття ще більшого простору апартаментів. Передбачено багато місця для зберігання, санвузол поділений на дві зони.

Мануйлов Дмитро

Сучасний інтер'єр для сучасної пари. Все об'єднано в єдиному просторі. Природні матеріали, кольори, простір та функціональність гармонійно поєднуються і створюють свободу і безтурботність. Меблі з шпону, штукатурка, натуральні килими формують атмосферу заміського старого будинку. Великі вікна відкривають чудовий вид на річку Дніпро, заливають кімнати сонцем і задають відчуття ще більшого простору апартаментів. Передбачено багато місця для зберігання, санвузол поділений на дві зони.

Мануйлов Дмитро

Головна ідея – вільний простір і важливі речі. Відсутність декору, нейтральні відтінки матеріалів, теплі і фактурні об'єкти. Відчуття спокійного, безтурботного життя, поза міського хаосу. Відкритий план з великою зоною відпочинку має риси аскетизму. Комплекс стоїть на березі річки Дніпро, у центральній частині міста, у мальовничому зеленому районі. З вікон кімнат відкривається панорамний вид на акваторію Дніпра. Атмосфера простоти надихає, несе спокій і тишу.

Мануйлов Дмитро

Головна ідея – вільний простір і важливі речі. Відсутність декору, приглушені відтінки матеріалів, теплі і фактурні об'єкти. Відчуття спокійного, безтурботного життя, поза міського хаосу. Відкритий план з великою зоною відпочинку має риси аскетизму. Комплекс стоїть на березі річки Дніпро, у центральній частині міста, у мальовничому зеленому районі. З вікон кімнат відкривається панорамний вид на акваторію Дніпра. Атмосфера простоти надихає, несе спокій і тишу.

Потьомкіна Ганна

Метою проекту було візуально збільшити простір, маючи при цьому незначну площу. Було прийнято рішення позбутися перегородок, наповнити інтер'єр елементами декору, дизайнерськими меблями і прийомами штучного освітлення, які будуть візуально ділити простір на різні зони, але в той же час не будуть захаращувати проходи і забезпечувати комунікаційний і візуальний контакт.

 

Сидоренко Єлизавета

Проект передбачає планування, в якій кухня, їдальня і вітальня з'єднані в одне приміщення. Таким чином, економиться площа і утворюється додатковий вільний простір в апартаментах. Приміщення були візуально розширені шляхом установки скляної перегородки між кухнею-вітальнею і спальнею. У проекті були використані такі матеріали, як бетон і дерево. 

Масько Ілля, Сидоренко Єлизавета

Проект передбачає під собою планування, в якій кухня, їдальня і вітальня будуть з'єднані в одне приміщення. Гардеробна при спальні в свою чергу відокремлена скляною перегородкою і таким чином дає візуально більше простору.

Акопян Гір
Анастасія Павлова, Валерія Мельник

Стилістична спрямованість даного інтер'єру виражена у створенні максимального комфорту і ергономічного зручності для проживання сімейної пари. Простір вітальні і кухні гармонійно об'єднано, але з можливістю відділення кухні за допомогою трансформованої скляної перегородки.

Продуманий світловий сценарій, ніші в стінах, багаторівневі стелі з підсвічуванням,  вбудовані точкові і підвісні світильники роблять інтер'єр більш об'ємним. У спальні підсвічування під ліжком створює ефект легкості і ширяння над підлогою.

 

Мірошниченко Олена

В інтер'єрі апартаментів використовувалися переважно холодні відтінки, натуральні матеріали, такі як дерево і кераміка. Принцип оформлення інтер'єру, це яскравий колірний контраст на тлі холодних відтінків. В апартаментах знаходиться загальна зона, яка включає в себе зону відпочинку та прийому їжі, так само є зона відпочинку господарів, з великою спальнею та видовим вікном. Апартаменти розраховані на молоду сімейну пару без дітей.

Подолянко Тамара

Із вікон апартаментів відкривається мальовнича панорама Дніпра та прибережної території, саме цей факт вплинув на весь вигляд простору. Колористка виду перенесена в апартаменти, гармонія природи, натуральність матеріалів, озеленення – повинні надихати жителів і гостей. Апартаменти створені як єдиний організм, мета якого – бути максимально комфортним і затишним будинком. Житлові зони одночасно відкриті, для зручного пересування, і в той же час зоновані й розділені.

Дизайн апартаментів створено не тільки для функціонального перебування, але і для гармонійного життя людини та єднання його з природою, світлом, спокоєм.

Гратаж Візуал

Luxury style
Для кого
- для людей із вишуканим смаком та інтелектом,почуттям свободи джазом у душі

 Особливості та матеріали
- інтер'єр з ознакою аристократичності,якийсь mainstream інтер'єрів Манхеттена. Йому характерні геометричні лаконічні форми,велюрові тканини,елементи золочення,натуральний камінь, глянсові поверхні меблів,всі предмети з високим шиком, але без химерності.

Наконечна Олена
Гратаж Візуал

City shick

Для кого:
– Молоді люди,сім'ї,які надихаються ритмом естетикою і енергетикою
міського життя.Цінують якісні матеріали,нові технології,тренди.
Особливості та матеріали
– натуральний камінь,метал,м'які тканини,обов'язково наявність акцентів
брендових виробів,рівні форми,нейтральні кольори, наповнення меблів по
останнім словом техніки. 

Гратаж Візуал

Happy Art

Для кого
- для молодих людей, сімей з відкритим ставленням до життя, які бачать світ в
яскравих фарбах, цінують комфорт і лаконічність. Слідують моді і люблять робити
враження.
Особливості та матеріали
- компакламинат, вінілова плитка, неіржавіюча сталь, тканини з костюмним
плетінням, матеріали демократичні за ціною, але по останньому слову
моди; меблі-трансформери, висока функціональність, освітлення у стилі техно.